اصلی, وبلاگ

راهنمای خرید صندلی ماساژور

بهترین برند صندلی ماساژور brand

امروزه شما می توانید برای بهره مندی از یک ماساژ حرفه ای به اسپا برید یا اینکه یک ماساژور حرفه ای را استخدام کنید. اما به هر حال همه ی ما فرصت و پول لازم را برای انجام این کار نداریم. اما با استفاده از صندلی ماساژور می توان از یک ماساژ مقرون به صرفه و حرفه ای استفاده کرد. صندلی های ماساژور در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. خصوصا به این دلیل که شما در هر زمانی از طول شبانه روز می توانید از یک ماساژ خوب بهره مند شوید و به آرامش مورد نیاز برسید. اخیرا صندلی های ماساژور با ویژگی ها و کارکرد های متنوعی در دسترس همه قرار گرفته اند و شما بسته به نیاز می توانید صندلی ماساژور مخصوص به خود را در منزل داشته باشید.

چرا صندلی ماساژور؟

اولین صندلی ماساژور در اواخر ۱۹۸۰ وارد بازار شد و با گذشت زمان بسیار مورد توجه قرار گرفت و روز به روز بر ویژگی های آن افزوده و کمپانی های متعددی به تولید، عرضه و واردات این محصول پرداخته اند.

این روزها دستگاه های گوناگونی برای ماساژ بدن انسان ساخته شده اند. از ماساژور پا گرفته تا ماساژور دست، کمر و روکش صندلی ماساژور که همگی برای تسکین دردهای عضلانی و ایجاد آرامش طراحی شده اند. اما بهترین و کامل ترین نمونه دستگاه ماساژور، صندلی ماساژور است که تمام قسمت های بدن را در بر می گیرد. مسلما در اینجا اولین موضوعی که در ذهن ایجاد می شود ، نیاز به داشتن فضای مناسب برای استفاده از صندلی ماساژور است. در حالی که تولیدکنندگان صندلی ماساژور با در نظر گرفتن این نکته، صندلی های ماساژوری طراحی کرده اندکه با اشغال کمترین فضا می تواند در دسترس شما قرار گیرد.

حالا که اولین مانع از سر راه برداشته شد، می توان با توجه به خصوصیات هر یک از صندلی های ماساژور و نیاز شخصی خودمان، صندلی ماساژور مناسب را تهیه کنیم. برای اینکه بتوانیم نیاز خود را با صندلی ماساژور محبوب خود تطبیق دهیم بد نیست که با شیوه های ماساژ و کارکرد آن ها آشنا شویم.

صندلی ماساژور چگونه بدن را ماساژ می دهد؟

در حال حاضر ماساژ در صندلی های ماساژور به دو دسته تقسیم می شود، ماساژ شیاتسو و ماساژ سوئدی. شیاتسو بر آزادسازی تنش در مکان های خاص بدن تمرکز دارد. در نتیجه بیشترین توجه بر حرکات فشاری، حرکت های رفت و برگشتی، مالش، ضربه زدن و چرخش است. در حالی که ماساژ سوئدی بر ضربه های طولانی و نرم تمرکز دارد و هدف آن تقویت گردش خون و کاهش درد است.

صندلی های ماساژور در نمونه های پیشرفته تر تمام بدن را ماساژ می دهند، از گردن و شانه گرفته تا کمر، نشیمنگاه ، دست ها ، پاها و حتی ماساژ غلتکی کف پا. انواع تکنیک های ماساژ شامل کشیدن بدن، بی وزنی، ریلکسی، شانه و گردن، کمر و پشت ضربه ای، مشت زدن، ورز دادن، غلتکی، کوبیدن و … که به ماساژ های دستی و اتوماتیک تقسیم می شوند. به طور مثال صندلی ماساژور k18  نمونه ی خوبی است که بتوان با خصوصیات یک صندلی ماساژور خوب آشنا شد. یکی از مزایای بن کر K18 عملکرد بسیار ساده و راحت با استفاده از ریموت کنترل آن می باشد. با استفاده از این ریموت کنترل می توان از تمامی گزینه ها و تغییرات ماساژ استفاده کرد. همچنین این محصول دارای ماساژ سه بعدی می باشد که این مزیت باعث می شود ماساژ نزدیکتر به بدن حس گردد و حرکت گوی های ماساژ در بدن عمیق تر احساس شود. بن کر K18  علاوه بر این دو ویژگی، دارای ۱۰ برنامه دارای ماساژ دستی و اتوماتیک، سیستم خودکار اسکن بدن، قابلیت تنظیم شدت کیسه هوا و سرعت و مزیت های بسیار متعدد دیگرکه به تمام آن ها با جزئیات در قسمت خصوصیات محصول اشاره شده است.

راهنمای خرید صندلی ماساژور

از کجا صندلی ماساژور خوب بخریم؟

اولین نکته ای که در خرید صندلی ماساژور باید به آن توجه داشت، خرید از یک فروشگاه معتبر است. قطعا زمانی که از جایی معتبر خرید می کنید، می توانید از خدمات پس از فروش و گارانتی محصول خریداری شده خود مطمئن باشید. نکته ی دیگر اینجاست که امکان خرید آنلاین و حضوری را داشته باشید. فروشگاه بن کر با وجود خرید آنلاین و حضوری، با وجود شوروم و پارکینگ رایگان، خدمات ویژه ای را در اختیار مشتریان خود می گذارد، در نتیجه شما می توانید با اطمینان خاطر محصول مورد نظر خود را خریداری کنید و از آن لذت ببرید.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *